Europejski Dzień Walki z Czerniakiem – bezpłatne badanie dermatoskopowe znamion barwnikowych w Gabinetach Lekarskich w Dobczycach Rynek 19

Każdego roku na całym świecie diagnozowanych jest ponad dwieście tysięcy nowych przypadków czerniaka, z czego znaczny odsetek wśród ludzi młodych (30-50 letnich). Czerniak jest jednym z najgroźniejszych nowotworów skóry, jednak zdiagnozowany odpowiednio wcześnie jest w dziewięćdziesięciu procentach wyleczalny. W związku z niedawno obchodzonym Europejskim Dniem Walki z Czerniakiem zapraszamy Państwa na bezpłatne badanie dermatoskopowe znamion.

Podczas konsultacji dermatologicznej, poza szczegółowym badaniem zmian skórnych omawiane będą również czynniki ryzyka oraz sposoby profilaktyki nowotworów skóry.
Badanie prowadzone przez dr n. med. Elżbietę Wójtowicz (specjalistę dermatologii i wenerologii) odbędzie się dnia 23.06.2018, w godz: 10.00-14.00, w gabinecie lekarskim w Dobczycach przy ul. Rynek 19.

Warunki uczestnictwa: Aby skorzystać z akcji bezpłatnych badań, należy wcześniej zarejestrować się telefonicznie pod numerem 533 32 32 11. Rejestracja telefoniczna w ramach tej akcji będzie aktywna tylko we wtorek 19 czerwca 2018r. w godzinach od 14:30 do 16:30. Ilość miejsc ograniczona.