Konsultacje specjalistyczne z zakresu gastroenterologii dziecięcej

Zapraszamy na nową stronę internetową poradni gastrologicznej Gastro baby – www.gastro-baby.pl. Przypominamy przy okazji, że Pani dr n.med. Anna Stochel-Gaudyn niezmiennie zaprasza na porady lekarskie w Gabinetach Lekarskich w Dobczycach – Rynek 19. Rejestracja telefoniczna codziennie dostępna pod nr: 533323211.

Pani dr Anna Stochel-Gaudyn prywatnie jest mamą trójki dzieci, tak więc większość chorób i problemów wieku dziecięcego doświadczyła na własnej skórze, dlatego wie jak się czuje rodzic którego dziecko choruje, ile to stresu i emocji.
Zawodowo od 10 lat pracuje jako lekarz. Od 9 lat jako pediatra w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia. Jest również asystentem na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie uczy studentów medycyny, dietetyki i stomatologii oraz prowadzi badania naukowe.

Profilaktyka zdrowotna już od pierwszych dni życia dziecka jest najlepszą inwestycją jego rodziców w przyszłość. Bóle brzucha, nietolerancje i alergie pokarmowe, zaparcia, biegunki to jedne z częstszych dolegliwości zgłaszanych przez rodziców małych pacjentów. Prawidłowo przeprowadzony proces diagnostyczny pozwala na postawienie diagnozy i wdrożenie adekwatnego leczenia umożliwiającego prawidłowy rozwój dziecka oraz poprawę jakości życia.