http://sonalmed.pl/wp-content/uploads/2017/07/monika_wasynczuk-150x250.jpeg
  • specjalista chorób wewnętrznych
  • specjalista reumatologii

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chorób wewnętrznych odbyła w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Powiatowego im. bł. Marty Wieckiej w Bochni. W roku 2012 uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a w 2018  r. tytuł SPECJALISTY W DZIEDZINIE REUMATOLOGII.

Od 2012 roku pracownik w Centrum Medycyny Rodzinnej NZOZ „NOWY” w Rzezawie na stanowisku lekarza podstawowej opieki zdrowotnej – specjalisty chorób wewnętrznych.

W latach od 2014 do 2017 również pracownik Małopolskiego Centrum Reumatologii, Immunologii i Rehabilitacji Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie, gdzie odbyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie reumatologii.

Od kilku lat rozwija również i doskonali swoje umiejętności wykonywania badania usg stawów, które w dobie aktualnego postępu w dziedzinie reumatologii jest niezastąpionym narzędziem w diagnostyce zapaleń stawów.

Członek Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego, uczestnik wielu szkoleń, kursów, zjazdów krajowych z dziedziny reumatologii oraz interny.

Monika Wasyńczuk

REJESTRACJA: 533 32 32 11
GODZINY PRZYJĘĆ
DobczyceGdów
Poniedziałek--
Wtorek--
Środa--
Czwartek--
Piątek--