http://sonalmed.pl/wp-content/uploads/2017/07/zastepcze-150x150.jpg
  • specjalista chorób wewnętrznych
  • w trakcie specjalizacji z reumatologii

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chorób wewnętrznych odbyła w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Powiatowego im. bł. Marty Wieckiej w Bochni.

W roku 2012 uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a następnie w 2014 roku rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie reumatologii w Małopolskim Centrum Reumatologii, Immunologii i Rehabilitacji w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie.

Od 2012 roku pracownik w Centrum Medycyny Rodzinnej NZOZ „NOWY” w Rzezawie na stanowisku lekarza podstawowej opieki zdrowotnej – specjalisty chorób wewnętrznych. Od 2014 również pracownik Małopolskiego Centrum Reumatologii, Immunologii i Rehabilitacji Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.
W trakcie trwania specjalizacji z chorób wewnętrznych przez 4 lata wykonywała badania gastroskopowe doskonaląc swoje umiejętności w tym zakresie. Członek Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego, uczestnik wielu szkoleń, kursów, zjazdów krajowych z dziedziny reumatologii oraz interny. Szczególne zainteresowania zawodowe: reumatologia.

Monika Wasyńczuk

REJESTRACJA: 533 32 32 11
GODZINY PRZYJĘĆ
Gdów
Poniedziałek-
Wtorek-
Środa9:00 - 11:00
Czwartek-
Piątek-