Pediatra i Immunolog w Gabinetach Lekarskich w Dobczycach (Rynek 19)

Mamy przyjemność poinformować o możliwości rejestracji do kolejnego lekarza specjalisty w Gabinetach Lekarskich w Dobczycach (Rynek 19). Na konsultacje lekarskie w zakresie immunologii, a także pediatrii zaprasza Pani doktor Anita Błaut-Szlósarczyk.

Pani dr n. med. Anita Błaut-Szlósarczyk jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista w dziedzinie chorób dziecięcych oraz immunologii klinicznej.
W 2010 roku uzyskanie stopnia doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy: ,,Przewlekłe choroby przewodu pokarmowego u dzieci i młodzieży z cukrzycą typu 1” – praca wyróżniona.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń immunologicznych oraz chorób wieku dziecięcego zdobyła w oddziałach i poradniach Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.
Regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach oraz zjazdach naukowych w ramach podnoszenia swoich kompetencji zawodowych. Jest autorem lub współautorem kilkunastu publikacji krajowych i zagranicznych, głównie z zakresu immunologii klinicznej wieku dziecięcego.

Więcej informacji na temat Pani doktor Anity Błaut-Szlósarczyk znajdziecie Państwo na stronie:
http://sonalmed.pl/dr-n-med-anita-blaut-szlosarczyk/