Diabetolog w Gabinetach Lekarskich w Dobczycach (Rynek 19)

Mamy przyjemność poinformować o możliwości rejestracji do kolejnego lekarza specjalisty w Gabinetach Lekarskich w Dobczycach (Rynek 19). Na konsultacje lekarskie w zakresie diabetologii, a także pediatrii zaprasza Pani doktor Jadwiga Małek.
W kręgu jej szczególnych zainteresowań leży leczenie cukrzycy typu 1 u dzieci i dorosłych.
Jako jeden z nielicznych diabetologów w Małopolsce zajmuje się leczeniem cukrzycy typu 1 u dzieci i młodzieży (w tym osobistymi pompami insulinowymi).
Pani doktor Jadwiga Małek w latach 2011 – 2020 pracowała jako starszy asystent w Klinice Endokrynologii Dzieci i Młodzieży Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe.
Więcej informacji na temat Pani doktor Jadwigi Małek znajdziecie Państwo na stronie:
http://sonalmed.pl/lek-med-jadwiga-malek/

Jednocześnie informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, Pani doktor Jadwiga Małek w najbliższym czasie będzie prowadziła konsultacje lekarskie poprzez usługę teleporady, za pośrednictwem telefonu lub połączenia Skype w terminie umówionym za pomocą rejestracji telefonicznej (nr tel. rejestracji SONALMED jak dotychczas: 533 32 32 11). Więcej szczegółowych informacji o usłudze zdalnych konsultacji lekarskich znajdą Państwo na stronie internetowej sonalmed.pl w zakładce TELEPORADY.